127-oji internetinė kantonų mugė

Vienu metu atidaromos 50 internetinių parodų zonų, kuriose veikia visą parą veikiančios paslaugos, 10 × 24 eksponatų išskirtinė transliacijos salė, 105 išsamios tarpvalstybinės elektroninės komercijos bandymų zonos ir 6 tarptautinės elektroninės komercijos platformos ryšiai.tūkst, Birželio mėn., Pažymėdamas internetinės prekybos renginio, kuris pažeidžia laiko ir erdvės ribas, pradžią.

gdf

Tai pasitikėjimo susitikimas. COVID-19 poveikis pasaulio ekonomikai ir prekybai tebėra akivaizdus. Atidaryta „debesų“ kantono mugė, teikianti ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo platformą pasauliniams prekybininkams. Dešimtys tūkstančių Kinijos ir užsienio parodų dalyvių ieško verslo galimybių ir plėtros, daugiau pasitikėjimo.

Tai yra inovacijų konferencija. „Cloud“ kantono mugėje naudojamos naujos technologijos kaip galimybė kurti naujus modelius ir naujas verslo formas, tokias kaip derybos internete, internetinė paroda, tiesioginis pristatymas ir tarpvalstybinė elektroninė prekyba. Daugybė pirmųjų pasaulinių produktų buvo išleista, o Kinijos gamyba ir Kinijos naujovės iš čia atkeliavo į pasaulį.

Mums tai ne tik iššūkis, netgi galimybė, mes kuriame savo tiesioginę transliaciją

rt

Ši kantono mugė yra ne tik iššūkis, bet ir galimybė mums. Vadovaujami Tianjino prekybos grupės, per du mėnesius sėkmingai atidarėme internetinę debesų parodų salės darbo vietą, patys išmokome ir tyrėme, sukūrėme tiesioginio transliavimo platformą ir paruošėme įvairius „rekvizitus“ tiesioginiam transliavimui iš pirkimo tiesioginės transliacijos įrangos paruošimas: pavyzdžių, pakuočių ir įrankių, scenarijų paruošimas vėl ir vėl, pasibaigus tiesioginės praktikos įtampai, tegul mūsų komanda visi išgyveno naują pertvarką, visuomenės raidoje, naują formą Transliacija su krovinių pardavimo modeliu turi leisti kiekvienam pardavinėjančiam asmeniui turėti ne tik naujų pokyčių, bet ir budrumą, norą padaryti geriau, prisitaikyti prie socialinių tendencijų - nuolat mokytis ir keisti save.

Penkias dienas mes tiesiogiai žaidėme 12 žaidimų, gavome beveik 120 užklausų dėl šių klientų - tai yra visos mūsų komandos bendros pastangos. Taip pat tikėkite, kad penkias dienas padarysime geresnį rezultatą, tuo pačiu dėka naujų ir senų klientų palaikymo, Mes toliau mokysimės pažangos, geriausių produktų, geriausios kainos ir geriausios paslaugos jums, ačiū dar kartą

rfgh


Skelbimo laikas: birželio 19-20-20